ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

Amookhtegan-F

Sarfasl-F

Sajjad-F

Daneshjoo-F

Asatid-F

فوری ومهم :تکمیل ظرفیت مرکز علمی کاربردی

mohem2

23مردادماه روز مقاومت اسلامی

 

69b96a16-5a9c-484b-8b4f-675805f9826e

مطالعه بیشتر...

شعار سال

اساتید

نشست استاتید محترم با سرپرست دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بشرویه برگزار شد.

 

 

 

 

 

 


در آستانه برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی 96-95 اساتید محترم مرکز اموزش علمی کاربردی شهرداری بشرویه با شهردار و سرپرست مرکز دیدار کردند.

در این جلسه که طی دعوتنامه و به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت دانشگاه و نیز بررسی و آمادگی برای برگزاری امتحانات صورت گرفت، مهندس بلالی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اساتید محترم در مرکز گفت: خوشبختانه بشرویه به خاطر داشتن ذخایر علمی و دانشگاهی بسیار ارزشمند که اکنون در به عنوان اساتید مرکز علمی کاربردی شهرداری بشرویه در بین ما هستند همواره جز اولین ها بوده و امیدواریم با تلاش مجموعه دانشگاه نیز هم چنان پیشتاز باشیم.

شهردار بشرویه با اشاره به اقدامات مرکز علمی کاربردی شهرداری بشرویه از زمان تصدی سرپرستی خود گفت: هدف چیزی جز انتقال علم و پرورش فکری دانشجویان و کسب افتخارات علمی، پزوهشی نبوده و قرار اینست که با تمام توان و با مد نظر قراردادن قوانین و مقررات آموزشی، گام برداریم تا علاوه بر نگهداشتن دانشجو در صدد افزایش جذب دانشجویان برآییم.

در ادامه هریک از اساتید نقطه نظرات خود را با سرپرست مرکز مطرح و اقداماتی که شهرداری در سطح شهر در حال انجام هست نیز تقدیر نمودند.

 

وحدت حوزه و دانشگاه

همایش بزرگداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه در بشرویه برگزار شد.

 

 

 

 

 

 

مطالعه بیشتر...

روز پژوهش

25 آذرماه «روز پژوهش» گرامی باد

هفته وحدت

خجسته میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت، پیامبرمهر و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و حضرت امام جعفرصادق (ع) بر تمام مسلمانان جهان مبارک باد.

فهرست اصلی


چه کسی آنلاین است؟

ما 18 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم